زمان جاری : سه شنبه 21 مرداد 1399 - 6:01 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

ارسال پاسخ
تعداد بازدید 738
نویسنده پیام
mkhbamas آفلاینعضویت: 28 /4 /1395


جالب
همان طور که می دانید سئو سایت و اصول بهینه سازی سایت یکی از تاثیرگذارترین روش ها در جذب ترافیک می باشد زیرا که ترافیک بسیاری را از سمت موتورهای جستجو به سمت شما هدایت می نمایند. کاربران با درج کلمات کلیدی نیاز و خواسته خود را تعیین می نمایند و حال اگر شما بتوانید در این کلمات کلیدی سئو سایت خود را انجام دهید می تواند ترافیک و در ادامه آن سودآوری را برای خود داشته باشید. در ادامه خواهیم گفت که چگونه سئو سایت خود را انجام دهید.
کانکس
راهسازی


متریک های on-page در سئو سایت
در ابتدایی ترین گام باید کلمات کلیدی را تعیین نمایید. Google trend می تواند کمک نماید تا سطح کلیک را در کلمات کلیدی مختلف ببینید و با مقایسه آنها بهترین کلمه کلیدی را برای سئو سایت خود انتخاب نماید. پس از آن هدینگ و عنوان صفحات را متناسب با هدفی که در تولید هر صفحه داشته اید ایجاد نمایید. بهینه سازی تصاویر ، بهینه سازی url صفحات نیز آیتم های دیگری می باشند. تنظیمات پیکربندی سایت نام عنوان سایت ، توضیحات سایت ، تنظیمات فایل .htaccess ، فایل robots.txt را اعمال نمایید. برای سایت خود بخش بلاگ ایجاد کنید و در آن محتوای با کیفیت که با تیترهای انتخابی هستند منتشر نمایید.

ا
متریک های off-page در سئو سایت
متریک های بیرونی سایت مرتبط با لینک سازی خارجی می شوند که می توانند مواردی همچون انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی و نیز فروم ها همراه با لینک باشد. علاوه بر این خبرهایی همراه با لینک در دیگر سایت ها انتشار دهید. هرچه شما در سایت های معتبرتری لینک داشته باشید پس در واقع اعتبار بیشتری را برای خود کسب نموده اید. در واقع هر چه لینک های بیشتر را شما در دیگر سایت ها داشته باشید این طور به گوگل معنا می شود که سایت های بیشتری در خصوص شما صحبت می کنند پس در واقع می توان گفت که سایت شما اعتبار بیشتری خواهد یافت. کانتینر

روان کننده بتن

آموزش نسخه خوانی در داروخانه
دوشنبه 28 تیر 1395 - 11:09
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :