تبلیغات در اینترنتclose
استراتژی محتوا در طراحی سایت:
زمان جاری : یکشنبه 26 خرداد 1398 - 5:01 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

ارسال پاسخ
تعداد بازدید 416
نویسنده پیام
start11 آفلاین


ارسال‌ها : 188
عضویت: 4 /11 /1395


استراتژی محتوا در طراحی سایت:

یکی از روش های موثر در بهبود تجربه کاربری وب سایت، تولید محتوای با کیفیت است. متاسفانه بیشتر مدیران سایت ها، آنقدر درگیر کارهایی مانند راه اندازی و طراحی سایت می شوند که به کل فرایند تولید محتوای سایت خود را فراموش می کنند. همین جا باید به شما بگوئیم که سایتی که محتوای با کیفیت و به روز تولید نکند، یک سایت مرده است.
باید بگوییم طراحی سایت مسیر مستقیمی را طی می کند که ابتدا و انتهای کار در آن کاملاً مشخص است. البته در کنار بسیاری از افرادی که به محتوای خود اهمیت نمی دهند عده زیادی هم هستند که علاقه به اجرای آن در وب سایت خود دارند. باید بگوییم، اهمیت تولید محتوا اگر از طراحی وب سایت بیشتر نباشد، مطمئناً کم تر نیست.
بسیاری افراد زمانی که صحبت از تولید محتوا می شود، به صورت ناخودآگاه به مطلب نویسی و ویرایش مقالات می اندیشند. باید گفت مطلب نویسی و ویرایش آن، آخرین مرحله از استراتژی محتوا است. برای اینکه متوجه شوید، تفاوت بین وبلاگ نویسی و تولید محتوا باید روشن باشد.
مطمئناً نمی توان نوشته هایی که شرکت طراحی سایت برای برنامه های کاری اش می نویسد (مانند ارزش های کاری شرکت و اطلاعات کالا ها) را عیناً روی وب سایت هم استفاده کنیم. برای پیام های اصلی شرکت، یک سری نوشته های معمول وجود دارد که هم از همان روش های استفاده می کنند. اینگونه نوشته ها، تنها نقش اطلاع رسانی دارند.
از طرف دیگر مطلب نویسی برای سایت باید برای مخاطب خاص شرکت باشد و به شکلی نوشته شود که خواننده را به خرید محصولات ترغیب کند. این اقدام می تواند هر شکلی داشته باشد. باید به یاد داشته باشید که هدف نهایی تبدیل کاربر به مشتری است.
به فرآیند ساختار بندی متن که کاربر را به سمت هدف شرکت هدایت می کند، استراتژی محتوا می گویند.
هر چند بیشتر افراد به ظاهر و طراحی سایت خود بیشتر اهمیت می دهند اما استراتژی محتوا نکته اصلی است که باعث می شود طراحی سایت به نتیجه بنشیند.
بدون داشتن استراتژی محتوا، طراحی وب سایت به نظر ناقص یا حتی بی ربط است. از طرف دیگر، وقتی استراتژی محتوا انجام می شود نه تنها طراحی سایت تان بر روی مخاطب تاثیر می گذارد، بلکه تحلیل سایت نتایج بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.فرآیند استراتژی محتوابرای آنکه بتوانید برای سایت خود استراتژی محتوا تعیین کنید باید مراحل زیر را به دقت بررسی کنید:فهرست نویسی و حسابرسیاین قسمت خسته کننده ترین قسمت کار است. ما باید بدانیم چه کاری را در چه زمانی و برای چه چیزی انجام می دهیم. بیشتر این فعالیت ها معمولاً در ابتدای کار انجام می شوند، اما کارهای تحقیقاتی را باید در تحلیل های بازاریابی و رقابتی انجام داد. برای اینکه بتوانیم اطلاعات را در جای درستی از سایت قرار دهیم، باید به صورت عمقی به یک مسئله یا برند نگاه کنیم. این اطلاعات باید پیش از شروع کار طراحی و حتی پیش از ساختار بندی کار جمع آوری شود. زیرا پیش از طراحی باید بدانیم برای چه چیزی طراحی سایت می کنیم.گزینشگزینش زمانی انجام می شود که نمی خواهیم تولید محتوا را از صفر شروع کنیم یا تعدادی مطلب در حال حاضر داریم. برای مثال داریم یک سایت را از ابتدا طراحی می کنیم و سایت حاضر دارای مطلب است. می توانیم از این مطالب استفاده کنیم. برای این کار باید این مطالب بازنویسی شوند و از نظر سئو بهینه سازی شوند.توسعهوقتی تیم پشتیبانی می خواهند کدهای یک سایت را توسعه دهند، در اولین قدم باید با تیم تولید محتوا هماهنگ باشند. از تعریف گزینه های فهرست سایت تا تولید یک فراخوان اقدام، همگی باید با هماهنگی تیم تولید محتوا انجام شود. در حقیقت محتوای سایت، نوع طراحی ساختاری و بصری سایت را مشخص می کند.
اگر می خواهید برندتان معتبر و مشهور شود، اولین قدم این است که برایش یک سایت طراحی کنید و استراتژی محتوای خود را به درستی در آن به کار ببرید. وقتی یک گروه طراحی سایتِ با تحربه ساختار و محتوای گرافیکی یک سایت را درست کنند، قطعاً سایت از هر نظر کاملاً بهینه خواهد بود.

آموزش نسخه خوانی در داروخانه
شنبه 08 مهر 1396 - 13:14
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :