زمان جاری : شنبه 25 مرداد 1399 - 10:06 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

ارسال پاسخ
تعداد بازدید 8
نویسنده پیام
kian2137 آفلاین


ارسال‌ها : 17
عضویت: 15 /1 /1396


وب سایت برای کسب و کار بهتر
اینترنت به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز عده زیادی به این شبکه جهانی می پیوندند. در طی سالهای گذشته با پیشرفت اینترنت وب سایت برای تجارتها و صنایع مختلف مهم شده است. همانطور که بسیاری از امور روزمره زندگی، کسب و کارها و معاملات توسط اینترنت انجام می شود. در این میان کسب و کارهایی موفق تر هستند که بتوانند موقعیت سایت خود را در فضای اینترنت ایجاد کنند و سریعتر بتوانند خود را از نظر جستجو در گوگل، یاهو و غیره به اولویت بالا برسانند. وب سایت برای کسب و کار بهتر بسیار موثر بوده است. امروزه بسیاری از افراد با طراحی سایت موقعیت خود را اینترنت مطرح می کنند تا افراد بیشتری بتوانند آنها را پیدا کنند.
تصویر: http://www.kiantechig.ir/wp-content/uploads/2016/01/websie.jpg
فواید وب سایت در اطلاع رسانی
داشتن سایت اینترنتی برای یک شرکت مثل داشتن کاتالوگ تبلیغاتی می باشد. در حالیکه مزایای بیشتری نسبت به کاتالوگ تبلیغاتی دارد شما در یک وب سایت اینترنتی میتوانید تصاویر، متن، فیلم و حتی فایل صوتی یا انیمیشن استفاده کنید. در یک وب سایت اینترنتی امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب را دارید. شما در وب سایت خود میتوانید کلیه اطلاعات مربوط به محصولات خود را ویرایش کنید در حالیکه در یک کاتالوگ بعد از چاپ ، امکان تغییر اطلاعات را ندارید. با داشتن وب سایت اینترنتی خیلی بهتر میتوانید اطلاعات مربوط به محصولات خود را تشریح کنید، پس پیشنهاد میکنم بجای اینکه تبلیغات خود را بصورت بسته انجام دهید با طراحی سایت اینترنتی خیلی بهتر خود را معرفی نمایید.
فواید وب سایت در بازاریابی
اگر وب سایت خود را بهینه کنید تا موتورهای جستجوگر همانند گوگل، یاهو شما را شناسایی کنند، از آن پس شما مشتریان شما را از طریق سایت پیدا می کنند و میزان بازدید ها و مشتریان سایت بیشتر خواهد شد. شما با داشتن وب سایت میتوانید اطلاعات و خدمات شرکت خود را در هر زمان حتی در روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهید.
بسیاری از مشتریان امروزه از طریق اینترنت برای پیدا کردن محصول و سرویس های خود استفاده می کنند. بسیاری از افراد در کسب و کار خود با داشتن وب سایت اعتبار بیشتری را کسب می کنند. اگر وب سایت شما از نظر گرافیک و طراحی حرفه ای باشد به مشتریان شما اطمینان بیشتری را خواهد داد.
تصویر: http://www.kiantechig.ir/wp-content/uploads/2016/01/kasbokar.jpg
بسیاری از افراد فکر می کنند توان پرداخت هزینه های سایت را ندارند در حالیکه تبلیغات دیگر را برای کارشان انجام میدهند. هزینه پرداخت یک آگهی در روزنامه خیلی بیشتر از هزینه داشتن یک وب سایت اینترنتی می باشد که فقط یک هزینه طراحی و هزینه سالانه تمدید هاست و دامنه را دارا می باشد. شما با داشتن نقشه سایت خود در گوگل میتوانید موقعیت خود را نیز به مشتریان معرفی کنید. بسیاری از افراد وب سایت برای کسب و کار بهتر را به شما پیشنهاد میدهند اما نکته مهمتر از طراحی وب سایت، این است که موقعیت وب سایت شما در اینترنت بالا باشد، تا دیگران بتوانند شما را خیلی سریع و راحت پیدا کنند.
منبع :
http://kiantechig.ir/

آموزش نسخه خوانی در داروخانه
دوشنبه 30 تیر 1399 - 17:34
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :